: ניתן למצוא אצלנו

דיסקים קשיחים ,מארזים חיצוניים ,מקלדות ,מעבדים עכברים ,לוחות אם,כרטיסי מסך ,בדיקת חומרה ,בדיקה כבל VGA, HDMI, RGB,מאווררים למעבדים ,מערכות הפעלה, תוכנות אנטי וירוס ,דיסקים לצריבה,דיסק און קי,סט מקלדת ועכבר אלחוטיים,רמקולים למחשב,ערכות ניקוי למחשב,ווינדוס 7, ווינדוס XP,נוד 32, ספק כוח, אוזניות, בלוט'ות, מתאמים, מדיות DVD , צורב דיוידי
, משטח לעכבר, דיסק חיצוני, מגן מתח, UPS , מגן ברקים, מפצל חשמל, רמקולים USB , מפצל USB , מטענים למחשבים ניידים, סוללות למחשבים ניידים, בטריה למחשב נישא, מודם פקס, מכשיר משולב, כרטיסי 1394, מאווררים למארז, קספרסקי, סוללה ללוח אם, גוף קירור למעבד, צורב חיצוני, מנורת USB, גאדג'טים למחשב,

ברוכים הבאים לאתר של ניו לאב

מה קורה אם המחשב שלי נדבק בווירוס

אנו מפרמטים את המחשב ומתקינים את כל סוגי מערכות ההפעלה. אנו מגבים את כל החומר הקיים במחשב כגון : מועדפים, מסמכים שלי, תוכנות בסיסיות וקבצי אאוטלוק ומחזירים אותו למקומו המקורי כך שלא יורגש כמעט שום שינוי.

המחשב נתקע בעת שימוש והגלישה באינטרנט איטית

כתוצאה משימוש ממושך במחשב מצטברים באופן טבעי קבצים רבים. קבצים אלו מכבידים על המחשב וגורמים להאטתו.מחשב כמו כל מכשיר חשמלי דורש טיפול חודשי כגון : עדכונים, ניקוי אבק, איחוי דיסק, סריקת דיסק, ניקוי קבצים זמניים וסריקת ווירוסים. אנו בניו לאב נעשה זאת עבורכם וכך תמנעו תקלות במחשב בעתיד ותוכלו לעבוד ללא הפרעה ותחסכו זמן יקר וכסף.

יש לי תקלה במחשב אבל אני רוצה שיגיעו לביתי

אנו בניו לאב מטפלים בלקוחותינו גם בביתם, בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין, רואי חשבון, שגרירויות ואנשים פרטיים. ניו לאב שמה לדגש לתת מענה מיידי , אמין ומקצועי.

האם אנו מתקנים מחשבים ניידים

אנו מחליפים מסכים למחשבים ניידים, מחליפים דיסקים קשיחים, מחליפים מאווררים למעבדים, מתקנים לוחות אם, מנקים מחשבים ניידים, מחליפים כניסת חשמל (ג'ק) מחליפים מקלדות , מתקינים את כל סוגי מערכות ההפעלה, מתקינים תוכנות, עושים גיבוי, משדרגים זכרונות ואף חורטים את כל השפות על מקלדות.

האם ניתן לרכוש אצלנו ציוד הקפי למחשב

אנו ביו לאב מוכרים את כל הציוד ההקפי למחשב , בין הייתר ניתן למצוא אצלנו : תיקים למחשבים ניידים, נרתיקים ללפטופים, פתרונות קירור, מצלמות רשת, דיסקים חיצוניים וכרטיסי רשת אלחוטיים.

מה איכותם של החלקים שאתם שמים בתוך המחשבים

בניו לאב אנו משתמשים אך ורק בחומרה איכותית ממיטב היצרנים. אנו מאמינים כי שימוש בחומרה טובה מקנה אורך חיים גבוה למחשב ומונע תקלות וכך משאירים את הלקוח מרוצה. ניו לאב רוכשת את החלקים מייבואנים רשמיים בלבד וכך יכולה להבטיח ללקוח שקט וביטחון מוחלט לגבי אחריות המוצר ושירות אמין.

האם ניתן לקבל אצלכם תמיכה מרחוק

כחלק מהשירות אנו בניו לאב נותנים סיוע מרחוק לבעיות שניתן לפתור כדי לחסוך את הצורך להגיע למעבדה. התמיכה מרחוק נעשית עם תוכנה חינמית מאובטחת שדורשת מהלקוח למסור את פרטי הזיהוי כל פעם מחדש, ללא מסירת פרטים אלו לתומך לא תהיה גישה למחשב. הסיוע נעשה לרוב ללא תשלום כחלק מהשירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

___________________________________

תוכלו ליצור קשר עימנו דרך :

טלפון : 03-6200305

פקס : 03-6293143

דוא"ל : larry@newlab.co.il

___________________________________

מעבדת תיקונים

: מפיצים רשמיים של החברות