אנו מוכרים ומתקינים את תוכנות האנטי וירוס המקצועיות בשוק :

 

ESET Nod 32

ESET מכנה את מנוע הסריקה שלה בשם ThreatSense, ומבצעת שימוש רב בחתימות ג'נריות והיוריסטיקה.

קיים הבדל ניכר בין מוצר זה לבין ThreatSence.net כשזו מערכת של ESET הנועדה לצורך הגשת קבצים חשודים ותוכנות זדוניות למחקר הוירוסים. מוצרי ESET נבדקים באופן קבוע על ידי ארגונים כמו AV-Comparatatives, AV-test ו-Virus Bulletin.

חברת ESET היא החברה הראשונה שקיבלה 54 פרסי VB100 ולא החמיצה איום אחד ממבחני ומבדקי Virus Bulletin במהלך השנים האחרונות. מוצרי ESET הוסמכו על ידי מעבדות ICSA ו-West Coast Labs.

Kaspersky

בשנת 2005 מגזין "Red Herring" דירג את מעבדות קספרסקי כאחת ממאה החברות המובילות בחידוש ופיתוח טכנולוגיות באירופה וישראל. בשנת 2006 קספרסקי אנטי וירוס דורג במקום שני בדירוג הזהב של "TopTenReviews".

כמו כן מאז 2003 קספרסקי אנטי וירוס עברה בהצלחה רבה את כל בחינות העיתון Virus Bulletin והובילה בתוצאות של מעבדת המחקר AV-Comparatives הבודקת את יעילות הגילוי של מוצרי האנטי-וירוס של החברות השונות.

במנוע של קספרסקי אנטי וירוס משתמשות גם חברות אחרות כגון: צ'קפוינט, Blue Coat Systems, Juniper Networks ו-Sybari שנרכשה על ידי מיקרוסופט. כמו כן כ-120 חברות מחזיקות באישור לשימוש בטכנולוגיות של קספרסקי, מה שהופך אותה לאחד האנטי וירוסים בעלי השימוש הנרחב ביותר בעולם.

McAfee

מוצרי מקאפי מבוססים על טכנולוגיית אבטחת המחשב ופיתחה פתרונות פרו-אקטיביים ושירותים מסביב לעולם וזאת כדי להבטיח ללקוחותיה גלישה בטוחה ברשת. מוצרי החברה מותאמים לשימוש על ידי לקוחות ביתיים ועסקיים. בנוסף על כך, מוצריה פונים גם לסקטור הציבורי וחברות נותני שירותים ומאפשרת להם ליהנות מכל החידושים בהגנת ומניעת גניבת רגיש.

על מוצרי החברה נמנים:

מקאפי אבטחת אינטרנט (McAfee Internet Security)

מקאפי סריקת וירוס פלוס (McAfee VirusScan plus)

מקאפי הגנה משפחתית (McAfee family Protection).

Norton

מלבד היישומים שלה נורטון אבטחה מקומית סימנטק מציעה מוצרים מבוססי אינטרנט ושירותים רבים, ביניהם בקרת הורים מלאה. לוח אינטראקטיבי חדש בחלון הראשי שלה גורם ל Norton Internet Security 2011 לנהל את השירותים באופן מקוון, כך שאינך צריך להפעיל את הדפדפן כדי לבדוק את הסטטוס. יתרה מכך, נורטון אינטרנט סקיוריטי 2011 ממשיכה מסורת גדולה של אנטי וירוס חזק הגנת חומת אש, בעל יכולות מרכזיות של חבילת אבטחה רצינית.